✨ Ваш заказ готовится с заботой: отправка товара в течение 4-5 рабочих дней.Косметичка дорожня жіноча – це модний та зручний аксесуар. В цю модель косметички можна вмістити все необхідне, вона прекрасно справиться зі своїм призначенням. На сайті представлено широкий вибір принтів, тому вона може стати ще й оригінальним подарунком.
Розмір: 26х15 см, дно - 8см.
Тканина: декоративна мішковина та якісний шкірозамінник.
Друк: передня сторона - основний принт, зворотна сторона косметички підтримує тему основного принту.
Всередині: якісна підкладка.
Тип застібки: пластмасова блискавка.
Упаковка: індивідуальний прозорий пакет
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Presentville |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 150 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Искусственная кожа |
| Петелька для подвешивания | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Пол | Женский |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 460 ₴


