
Городской рюкзак SkyName с пеналом, для школы и повседневной носки, ортоспинка, защита от влаги (90-100)
1 672 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90-100
Колекція яскравих та стильних рюкзаків!
Форма:
Молодіжний рюкзак
Відділення:
У рюкзаку три відділення:
У першому (біля спинки) – основне велике відділення
Друге відділення – без наповнення.
У третьому відділенні – органайзер для письмового приладдя.
Кишені:
Позаду потайна кишеня на блискавці.
З боків дві кишені на блискавці і дві сітчасті кишені на гумці.
В комплекті:
Бірка з індивідуальним штрих-кодом та описом.
Має ряд якісних та зручних деталей:
Якісні блискавки фірми «SBS» + фірмові бігунки та фурнітура.
Місця, на які здійснюються найбільші навантаження, для підвищення міцності, прошиті додатковими швами.
Плечові вентильовані лямки доповнені грудним кріпленням.
Грудне кріплення.
Вентильована спинка.
Слот перехідник для USB.
Слот перехідник для навушників.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Winner |
| Вес | 700 г |
| Высота | 42 см |
| Глубина | 30 см |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 20 л |
| Пол | Мужской |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 16 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Слот-переходник: | для USB и для наушников |
- Цена: 1 672 ₴










