
Тент-намет Ranger Shower — душ або туалет для кемпінга
1 499 ₴
- В наличии
- Код: RA6654
+380 (95) 945-53-89
Менеджер- +380 (63) 989-43-02Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Усі ми любимо відпочинок на свіжому повітрі, проте понад усе запам’ятовується відпочинок саме з ночівлею. Ми раді представити Вам намети від ТМ Ranger, які обов’язково стануть надійними помічниками з питань активного відпочинку на свіжому повітрі.
Тент-намет підходить для обладнати туалета або душа у кемпінгу і більше не турбуватися про приватність. Швидко та легко складається та розкладається.
Великий вхід для зручності, блискавка по периметру.
Водостійкість намету 2000 мм водяного стовпця.
Для додатково натягу намету, в комплекті йдуть мотузки та кілочки.
Характеристики:
– тканина: поліестер 190Т;
– колір: зелений;
– вологостійкість: 2000 мм;
– розмір в розкладеному вигляді:190х120х120 см (ВхГхШ);
– розмір в складеному вигляді: 55х5 см (ВхГхШ);
– вага: 2,7 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Цвет | Зелёный |
| Назначение | Кемпинговые |
| Количество слоев | Однослойная |
| Тип изделия | Палатка - тент |
| Количество входов | 1 |
| Количество комнат | 1 |
| Вес | |
| Вес | 2.7 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Ширина | 120 см |
| Высота | 190 см |
| Длина | 120.0 |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴


