Шкільний ортопедичний рюкзак Kite HK24-770M виконаний із міцного поліестеру. Він легенький, компактний та місткий. Модель відповідає критеріям «ортопедії рюкзака» та рівномірно розподіляє навантаження. Продумана організація внутрішнього простору – гарантія бездоганного порядку та акуратного зберігання шкільного приладдя. Ще один важливий плюс – легкість! М'які рюкзаки, в середньому, на 200-300 г легші за каркасні. Модель рекомендована для школярів зростом 130 – 145 см (6-10 років). Ліцензійний дизайн Hello Kitty ефектно прикрасить образ та подарує натхнення для продуктивного навчання.
Рюкзак зовні:
ортопедична спинка Ergo Kids: м'які подушечки повторюють природні вигини хребта, зменшуючи навантаження на спину та поперек;
широкі м'які лямки S-подібної форми сприяють підтримці правильної постави;
знімний нагрудний ремінь легким клацанням фіксує рюкзак в оптимальному положенні, бере участь у правильному розподілі ваги;
2 передні кишені на блискавці, одна з яких розрахована на розміщення ланчбоксу або пеналу;
м'яка ущільнена ручка-переноска та текстильна ручка-петля для підвішування рюкзака на гачок;
2 бічні кишені на широкій еластичній гумці – для термоса або пляшечки з водою;
посилене дно з PU-покриттям легко очищається вологою серветкою;
світловідбивні елементи з усіх боків – для видимості у темну пору доби;
високоякісні блискавки, які працюють плавно та надійно; приємні на дотик пулери з гумовим напиленням;
знімний гаманець на карабіні;
декор: 3D друк, вишивка, об'ємна підвіска-брелок.
Рюкзак усередині:
2 відділення;
сітчаста кишеня на блискавці;
кишеня для планшета з плюшем, що захищає екран гаджета;
міцна брендована підкладка;
іконки навігації, що нагадують призначення кожного відділення та кишені;
поле для персональних даних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kite |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 718 г |
| Высота | 39 см |
| Глубина | 14.5 см |
| Каркасный рюкзак | Да |
| Материал | Полиэстер |
| Наполнение | Нет |
| Объем | 15 л |
| Ортопедические свойства | Да |
| Особенности | Светоотражающие элементы, Нагрудный ремень, Регулируемые лямки |
| Персонажи | Hello Kitty |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Средний |
| Размер (рост) | M(130-145 см) |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 29 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Лицензия | Hello Kitty |
| Форма рюкзака | мягкий |
| габаритные размеры при отправке | 39х29х14.5 |
Информация для заказа
- Цена: 2 435,40 ₴











