Розпорка бічна телескопічна для намету EXP 2-mann.
Можна використовувати для інших коропових наметів з відповідним діаметром трубок.
Додаткова розпорка для збільшення натягу між секціями.
З обох кінців пластикові кріплення для надійної фіксації. Ідеально закріплюються на зовнішньому каркасі дуг, за допомогою зажиму легко зафіксувати необхідний розмір.
Матеріал: алюміній, пластик;
Каркас: труба діаметр 16 мм.
Довжина: 37-50 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Ranger |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Материал | Алюминий |
| Длина | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| размер в разложеном виде: | 37-50х16 см |
| Характеристики | распорка телескопическая |
| Каркас | алюминий 16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 110 ₴





