Комплет кілочків з різьбленням, для наметів та шелторів. В набір входить 10 штук. Призначені для надійного закріплення намету, тенту, парасолі навіть у найтвердішому ґрунті. Виготовлені з високоякісної сталі та надміцного пластику. Довжина кілочка: 21.5 см; Діаметр стрижня: 7 мм; Довжина до рукоятки: 17,5 см; Довжина різьблення: 8 см; Комплектується зручним чохлом.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Ranger |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Материал | Сталь |
| Длина | 21.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| размер в разложеном виде: | 21,5x0,7 см |
| Характеристики | Набор колышек |
| Каркас | сталь7 мм |
| Колличество | 10 шт |
Информация для заказа
- Цена: 449 ₴






