Розкладний стілець Mirmir KB 006 Bag розроблявся з думками про рибалок. Ніжки стільця не грузнуть в грунті. Має безліч переваг - простота, легкість, зручність конструкції. Спинка дозволяє зручно розташуватися на стільці, що робить відпочинок більш комфортним, а завдяки сумці котра розміщена внизу стільця, є однією з найбажаніших моделей.
Взяти з собою стілець Mirmir KB 006 Bag на риболовлю не складає ніяких труднощів - він дуже просто і компактно складається. Ви будете забеспечені усим, якщо візьмите цей стілець на риболовлю. Для зручного транспортування в складеному вигляді фіксується ременем на липучці.
Темно-зелений колір тканини дуже люблять наші рибалки. Міцна тканина стільця прослужить довго, каркас виготовлений із сталевої труби, гарантує міцність конструкції.
Характеристики:
- рама стільця: сталева труба Ø 22 мм;
- тканина стільця: поліестер 600D;
- колір стільця: ткань - камуфляж, каркас - чорний;
- розмір стільця в розкладеному вигляді: 70х54х32 см (ВхГхШ);
- розмір стільця в складеному вигляді: 52х7х44 см (ВхГхШ);
- розмір сидіння: 32х25 см (ГхШ);
- висота сидіння: від підлоги 41 см;
- висота спинки: від сидіння 33,5 см;
- вага: 2,4 кг;
- навантаження: 120 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Oxford 600D |
| Материал спинки | Oxford 600D |
| Регулируемые опоры | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Ширина стула | 320 мм |
| Глубина стула | 540 мм |
| Высота сиденья стула | 410 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 700 мм |
| Вес | 2.4 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Темно-зелёный |
Информация для заказа
- Цена: 0,01 ₴





