✨ Ваш заказ готовится с заботой: отправка товара в течение 4-5 рабочих дней.
Літо - це час для експериментів, сміливих рішень, яскравих нарядів. Пляжні сумки - це частина літнього образу. Їх можна підбирати під купальник, парео, але головне, щоб вони були зручними і радували око. Наші сумки Malibu - красиві, місткі і зручні.
Матеріал: сумочна тканина c повнокольоровим принтом.
Розмір: 50 х 36 х 15 см
Задня частина сумки виконана з основної тканини з принтом.
Ручки з бавовняного крученого джгута. Довжина ручок: 69 см
Пляжна сумка Malibu з одним основним відділенням, з якісною підкладкою. Є внутрішня кишеня на блискавці.
Тип застібки: пластмасова блискавка.
Догляд: прати, вивернувши навиворіт, при температурі 30 градусів.
Сумка багаторазового використання. У складеному вигляді не займає багато місця.
Яскраві
великі сумки користуються влітку великою популярністю. Вони можуть бути
як міськими - для косметики, пляшки води, книги, інших потрібних речей,
так і пляжними, які носять тільки на курорті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Presentville |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 500 мм |
| Отделения | Потайной карман на молнии, 1 основное |
| Длина | 360 мм |
| Длина ручек | 690 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Материал | Текстиль |
| Подкладка | Да |
| Размер | Большой |
| Ручки | Две |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Пляжная |
| Форма | Трапеция |
| Ширина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 050 ₴


