Набір шкільний Kite SET_K26-763S-3 рюкзак + пенал + сумка для взуття – це базовий капсульний комплект для навчання.
Найголовніші шкільні аксесуари, які будуть поруч цілий рік. У цьому наборі вони бездоганно поєднуються між собою, адже представлені в єдиному дизайні. Вам більше не потрібно витрачати час, підбираючи аксесуари, які бездоганно пасуватимуть до рюкзака – ви одразу отримуєте круту продуману капсулу. Адже це тріо просто створене одне для одного та неймовірно стильно виглядає в тандемі. Дитина буде у захваті!
1. Рюкзак шкільний Kite K26-763S-3 – трендова модель для початкової школи. Ортопедична конструкція забезпечує максимальний комфорт для дитини та сприяє підтримці правильної постави. Модель рекомендована для дітей віком 6-8 років та зростом 115 – 130 см.
Рюкзак зовні:
запатентована ортопедична спинка Ergo Kids з м'якими дихаючими подушечками повторює природні вигини спини;
комфортні дихаючі лямки S-подібної форми знижують навантаження на плечі;
знімний нагрудний ремінь фіксує лямки;
велика передня кишеня на блискавці;
2 бічні кишені на резинці;
м'яка ущільнена ручка-переноска і текстильна ручка-петля;
ущільнене прогумоване PU-дно, яке легко миється;
світловідбивні елементи з 4 сторін;
надійна фурнітура;
декор: липучка з об'ємним друком, бейдж з комбінованих матеріалів, нашивка, брелок-підвіска з комбінованих матеріалів.
Рюкзак всередині:
2 відділення;
кишеня для телефона з плюшем;
внутрішня система роздільників з фіксуючою резинкою – для зошитів і книжок;
зручна знімна ключниця;
поле для персональних даних власника;
міцна брендована підкладка.
2. Шкільний пенал Kite K26-599-4 – супер-зручна, містка та стильна модель.
Особливості:
1 об'ємне відділення з додатковою вкладкою;
органайзер із фіксуючою резинкою;
компактний, місткий, чудово вміщується у рюкзаку;
сітчаста кишеня на блискавці – для дрібниць;
міцна брендована підкладка.
3. Сумка для взуття Kite K26-601M-4 – незамінний аксесуар для кожного школяра.
Особливості:
1 відділення – містке та просторе;
передня кишеня на блискавці – додатковий відокремлений простір для речей;
петля для вішалки – для зручного зберігання;
легко закривається – затягується шнурками;
матеріал – поліестер: міцний та простий у догляді;
розмір: 46x33 см – оптимальне розміщення пари взуття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 820 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 12.5 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Так |
| Об`єм | 13.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Регульовані лямки, Нагрудний ремінь |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 27.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (рост) см | S(115-130 см) |
| Форма рюкзака | м' який |
| габаритні розміри під час відправлення | 37x27х12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 825 ₴











