
Набір Kite рюкзак + пенал + сумка для взуття SET_BC26-763M Barcelona
4 151 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000996080
+380 (95) 945-53-89
Менеджер- +380 (63) 989-43-02Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір шкільний Kite SET_ВС26-763M рюкзак + пенал + сумка для взуття – це базовий комплект для навчання в популярній ліцензії FC Barselona. Найголовніші шкільні аксесуари, які будуть поруч цілий рік. Вони бездоганно поєднуються між собою, адже представлені в єдиному дизайні. Вам більше не потрібно витрачати час, підбираючи аксесуари, які ідеально пасуватимуть до рюкзака. Це тріо просто створене одне для одного та неймовірно стильно виглядає в тандемі.
1. Рюкзак шкільний Kite ВС26-763M – ортопедична модель для початкової школи. У цьому наплічнику є усе, щоб навчатися із комфортом та задоволенням. Зручні відділення та безліч кишеньок – щоб кожна річ охайно лежала на своєму місці. Ортопедична конструкція забезпечує максимальний комфорт для дитини та сприяє підтримці правильної постави. Модель рекомендована для дітей віком 9-12 років та зростом 130 – 145 см.
Рюкзак зовні:
запатентована ортопедична спинка Ergo Kids із м'якими дихаючими подушечками;
комфортні дихаючі лямки S-подібної форми;
знімний нагрудний ремінь ;
велика фронтальна ущільнена кишеня на блискавці;
2 бічні кишені на резинці для пляшечки з водою або невеликого термоса;
м'яка ущільнена ручка-переноска;
текстильна ручка-петля;
ущільнене прогумоване PU-дно, яке легко миється;
світловідбивні елементи з 4 сторін;
декор: бейдж з комбінованих матеріалів, об'ємний друк та друк на тасьмі, брелок-підвіска з комбінованих матеріалів.
Рюкзак всередині:
2 місткі відділення;
кишеня для телефона з плюшем;
внутрішня система роздільників з фіксуючою резинкою;
знімна ключниця та органайзер;
поле для персональних даних;
міцна брендована підкладка.
2. Шкільний пенал Kite BC26-599 – супер-зручна, містка та стильна модель.
Особливості:
1 об'ємне відділення з додатковою вкладкою;
органайзер із фіксуючою резинкою;
компактний, місткий, чудово вміщується у рюкзаку;
сітчаста кишеня на блискавці – для дрібниць;
міцна брендована підкладка.
3. Сумка для взуття Kite BC26-601M-1 – незамінний аксесуар для кожного школяра.
Особливості:
1 відділення – містке та просторе;
передня кишеня на блискавці – додатковий відокремлений простір для речей;
петля для вішалки – для зручного зберігання;
легко закривається – затягується шнурками;
матеріал – поліестер: міцний та простий у догляді;
розмір: 46x33 см – оптимальне розміщення пари взуття.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 820 г |
| Висота | 39 см |
| Глибина | 14.2 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Так |
| Об`єм | 15 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Регульовані лямки, Нагрудний ремінь |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ліцензія | Barcelona |
| Персонажі | FC Barcelona |
| Розмір (рост) см | M(130-145 см) |
| Форма рюкзака | м' який |
| габаритні розміри під час відправлення | 39х29х10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 151 ₴










