
Набір Kite рюкзак + пенал + сумка для взуття SET_BC26-700M Barcelona
4 016 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000996079
+380 (95) 945-53-89
Менеджер- +380 (63) 989-43-02Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір шкільний Kite SET_BC26-700M рюкзак + пенал + сумка для взуття – це базовий комплект для навчання, представлений в популярній ліцензії FC Barcelona. Найголовніші шкільні аксесуари, які будуть поруч цілий рік. У цьому наборі вони бездоганно поєднуються між собою. Вам більше не потрібно витрачати час, підбираючи аксесуари, які бездоганно пасуватимуть до рюкзака – ви одразу отримуєте круту продуману капсулу. Це тріо просто створене одне для одного та неймовірно стильно виглядає в тандемі. Дитина буде у захваті!
1. Шкільний рюкзак Kite BC26-700M – стильна та легенька ортопедична модель, схвалена німецьким Інститутом Здоров'я та Ергономіки IGR. Рекомендована для дітей зростом 130 – 145 см (6-10 років).
Рюкзак зовні:
ортопедична спинка Ergo Kids знижує навантаження на хребет;
широкі S-подібні лямки комфортно лягають на плечі;
знімний нагрудний ремінь;
велика передня кишеня;
2 бічні кишені на резинці – для пляшечки з водою або термоса;
щільна м'яка ручка-переноска та текстильна ручка-петля;
стійке посилене дно з PU-покриттям, яке легко очищається;
міцні матеріали та надійна фурнітура;
світловідбивні елементи з усіх видимих боків;
декор: гумовий бейж, об'ємний друк на тасьмі, брелок-підвіска у формі м'яча з тасьмою.
Рюкзак всередині:
2 великі відділення для зошитів і книжок;
кишеня для телефона з плюшевою підкладкою;
органайзер та знімна ключниця;
міцна брендована підкладка;
поле для запису персональних даних.
2. Пенал Kite BC26-662 – компактний, стильний та неймовірно зручний.
Особливості:
1 містке відділення – усе необхідне завжди під рукою;
органайзер – для підтримання порядку;
ущільнені бічні вставки, завдяки яким пенал тримає форму;
застібка – блискавка: якісна та надійна;
матеріал зовні – міцний зносостійкий поліестер;
усередині – міцна брендована підкладка.
3. Сумка для взуття Kite BC26-601M-2 – незамінний аксесуар для кожного школяра: у ній дуже зручно носити та зберігати змінне взуття та форму.
Особливості:
1 відділення – містке та просторе;
передня кишеня на блискавці;
петля для вішалки;
легко закривається – затягується шнурками;
матеріал – поліестер: міцний та простий у догляді;
світловідбивні елементи;
стильний дизайн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 820 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 16 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Так |
| Об`єм | 18 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Регульовані лямки, Нагрудний ремінь |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ліцензія | Barcelona |
| Персонажі | FC Barcelona |
| Розмір (рост) см | M(130-145 см) |
| Форма рюкзака | м' який |
| габаритні розміри під час відправлення | 38x28x10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 016 ₴










