
Постільна білизна двоспальна 180×220 сатин, комплект, на блискавці, бавовна, наволочки 70×70 (KF-24778_LH)
1 533 ₴
- В наявності
- Код: KF-24778_LH
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Двуспальный комплект постельного белья 180×220 сатин люкс 100% хлопок 170
Двоспальний комплект постільної білизни із сатину люкс — це поєднання натуральної бавовни та преміального комфорту.
Тканина виготовлена зі 100% бавовни щільністю 170–180 ниток/см². Сатинове плетіння створює гладку, шовковисту поверхню з делікатним блиском. Матеріал гіпоалергенний, добре пропускає повітря, не електризується та забезпечує комфорт у будь-яку пору року.
Білизна витримує до 200–300 прань, не линяє, не сідає та зберігає презентабельний вигляд.
Комплектація:
– простирадло 200×220 см
– підковдра 180×220 см
– 2 наволочки 70×70 см
(можливе ушивання 50×70)
Практичне рішення для сучасної спальні.
–180 нитей (17649)Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRISPOL |
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Різних розмірів |
| Щільність | 170 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Двоспальний |
| Тип тканини | Сатин |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 180 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 220 см |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 533 ₴

