
Органайзер для зберігання речей 40x50x15 – компактний багатофункціональний бокс для дому (У-04231_00000)
325 ₴
- В наявності
- Код: У-04231_00000
+380 (95) 945-53-89
Менеджер- +380 (63) 989-43-02Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний органайзер для зберігання 40x50x15 допоможе підтримувати порядок у домі та захистить речі від пилу. Зручний розмір робить його ідеальним для спальні, ванної, кухні чи офісу. В органайзері легко розмістити одяг, аксесуари, косметику, текстиль та інші дрібниці. Лаконічний дизайн впишеться в будь-який інтер’єр і забезпечить охайну організацію простору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕП |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 15 см |
| Глибина | 15 см |
| Довжина | 50 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Флізелін |
| Призначення | Універсальне |
| Тип | Короб |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал та догляд | Вид тканини: флізелін |
| Розміри | 40x50x15 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴





