Сучасний молодіжний рюкзак SkyName — чудовий вибір як для школи, так і для міських прогулянок.
Велике основне відділення з відсіком біля спинки ідеально підійде для зошитів, підручників або ноутбука.
Спереду — дві кишені на блискавці для дрібниць, з боків — додаткові кишені для пляшки чи перекусу.
Рюкзак виготовлений із міцної водостійкої тканини, посилений строчками у зонах навантаження і має блискавки SBS.
Вентильовані лямки, верхня ручка та надійна фурнітура забезпечують зручність під час носіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner One |
| Вага | 550 г |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Ширина | 29 см |
| Стать | Жіночий |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Зірки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 803 ₴









