✨ Ваше замовлення готується з турботою: відправка товару протягом 4-5 робочих днів.Це стильний міні-рюкзак-трансформер, який підійде як дівчині, так і підлітку. Рюкзак Rainbow можна використовувати як маленький рюкзак жіночий, так і як сумочку через плече. Матеріал: якісний шкірозамінник. Розмір: 17 х 20 см, дно 7 см. Ручки: лямки, що регулюються, трансформуються в одну ручку через плече. Тип застібки: пластмасова блискавка. Зовні: кишеня на блискавці. Всередині: якісна підкладка, одне велике відділення та невелика кишеня на блискавці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presentville |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 7 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 17 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴





