✨ Ваше замовлення готується з турботою: відправка товару протягом 4-5 робочих днів.Маленька сумка через плече підійде кожній дівчині. Клатч жіночий із принтом від виробника — чудовий варіант для прогулянки без нічого. Розмір: 25х15 см. Спереду: повноколірна вставка з яскравим принтом на сумочній тканині + шкірозамінник. Ззаду: шкірозамінник, відповідний під колір принту. Всередині: якісна підкладка, кишеня на блискавці. Ручки: довга 120 см і коротка 19 см у комплекті. Зі шкірозамінника на металевих карабінів, знімні. Колір ручок підбирається виробником під принт. Тип застібки: металева блискавка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presentville |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 15 мм |
| Відділення | Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 190 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴


