✨ Ваше замовлення готується з турботою: відправка товару протягом 4-5 робочих днів.Маленький яскравий рюкзак з кришкою, виконаний в мінімалістичному стилі. Матеріал: якісний шкірозамінник. Розмір: 25х25 см, дно 13 см. Ручки: лямки, що регулюються. Тип застібки: основне відділення затягується за допомогою шкіряного шнурка та закривається кришкою на магнітній кнопці. Зовні: кишеня на блискавці. Всередині: якісна підкладка, одне велике відділення та кишеня на блискавці, в яку можна розмістити необхідні дрібні речі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presentville |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 13 см |
| Колір | Бордовий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴


