Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Presentville |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 22 см |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Глибина | 12 см |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 005 ₴


