
Рюкзак-сумка з вушками кота, золотий (RKU_001_ZZZ) TM Presentville (RKU_001_ZZZ) TM Presentville
1 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: RKU_001_ZZZ_EX
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Молодіжний цікавий міні-рюкзак з "вушками" ідеально підійде для прогулянок, вміщує все необхідне. Можна використовувати як маленький рюкзак, і як сумочку через плече. Матеріал: якісний шкірозамінник. Розмір: 17 х 20 см, дно 7 см. Ручки: лямки, що регулюються, трансформуються в одну ручку через плече. Тип застібки: пластмасова блискавка. Зовні: кишеня на блискавці. Всередині: якісна підкладка, одне велике відділення та невелика кишеня на блискавці. Особливість рюкзака - це вушка, які прикрашають і так круту модель маленького рюкзака.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presentville |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 7 см |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Міський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴

