Розпорка бічна телескопічна для намету EXP 2-mann.
Можна використовувати для інших коропових наметів з відповідним діаметром трубок.
Додаткова розпорка для збільшення натягу між секціями.
З обох кінців пластикові кріплення для надійної фіксації. Ідеально закріплюються на зовнішньому каркасі дуг, за допомогою зажиму легко зафіксувати необхідний розмір.
Матеріал: алюміній, пластик;
Каркас: труба діаметр 16 мм.
Довжина: 37-50 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Ranger |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір в розкладеному вигляді: | 37-50х16 см |
| Характеристики | розпірка телескопічна |
| Каркас | алюміній 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴





